خامنه‌ای دهه ۶۰ را دوره پیروزی‌های پی در پی خواند

0
175

خامنه‌ای، روز سه‌شنبه ۷ تیر (۲۸ ژوئن) در دیدار با رئیس قوه قضاییه و جمعی از مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی رژیم حوادثی که در سال ۶۰ در ایران رخ داد، را “بزرگ و تلخ” خواند و گفت: «علت سربلندی و پیروزی حیرت‌آور ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی در برابر حوادث سال ۶۰ نهراسیدن از دشمنان بود. این سنت در همه دوران ها قابل تکرار است و باید بدانیم خداوند سال ۱۴۰۱ همان خداوند سال ۱۳۶۰ است.»

خامنه‌ای در سالگرد کشته شدن محمدحسینی بهشتی، از چهره‌های سرشناس رژیم اسلامی حاکم بر ایران ادامه داد: «وقتی این حوادث اتفاق می‌افتاد، دشمن ذوق می‌کرد. سر شوق می‌آمد و امیدوار بود که دیگر بساط این نظام جمع شود اما هربار ناامید شد.»

علی خامنه‌ای در اظهاراتش با ادعای اینکه “جوانان و نسل جدید از حوادث سال ۶۰ مطلع نیستند” افزوده است: «کدام دولت و کشور را سراغ دارید که در مقابل چنین حوادث تلخ و وحشتناکی از پا نیفتد؟»

خامنه‌ای در اظهارات اخیر خود البته دهه ۶۰ را دوره “پیروزی های پی در پی” اعلام کرده و گفته است: «در مقابل همه آن حوادث، در رأس همه امام هم چون کوه دماوند سربلند ایستاد و مسئولان دلسوز و مردم و جوانان انقلابی نیز ایستادند و توانستند شرایط کشور را صد و هشتاد درجه تغییر دهند. این طور بود که ناکامی‌های پی در پی به پیروزی‌های پی در پی تبدیل شد. منافقین از سطح خیابان‌ها جمع شدند. ارتش و سپاه قوی تر شد و کشور به روال عادی بازگشت.»

علی خامنه‌ای همچنین با بیان اینکه “دشمن” در سال ۶۰ و در چهار دهه گذشته در برخی مقاطع به دلیل برخی ضعف ها و کمبودهای داخلی ذوق زده شده است، افزود: «دشمن در مواردی امیدوار شده که بساط انقلاب و نظام در حال جمع شدن است اما این امیدواری تبدیل به ناامیدی شد. مشکل آنها این است که راز این ناامیدی را متوجه نمی‌شوند.»

سازمان اطلاعات نروژ: تیراندازی در اسلو «تروریسم اسلامی» بود
حمایت دوستداران و هواداران وریا غفوری با هشتگ “وریا تنها نیست”

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید