عضو جامعه روحانیت مبارز: در فضای مجازی، روحانیت مورد هجمه قرار گرفته/ اگر روحانیت برود سرنوشت انقلاب اسلامی مانند انقلاب فرانسه میشود

0
38

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز، در تایید سخنان خامنه ای مبنی بر اهمیت استمرار و تداوم حرکت انقلابی گفت: حرکت انقلابی مبتنی بر اصولی در مبانی دین است، لذا اگر ملت و پیشکسوتان انقلاب به اصول ثابت و پایدار انقلاب مانند توجه به رضای خدا، منفعت ملت و امت و ظلم‌ستیزی پایبند باشند حرکت انقلابی استمرار پیدا می‌کند. در عین حال پیشرفت هر انقلابی وابسته به رهبران، مروجان و مبلغان آن انقلاب است. در این میان روحانیت به مثابه پیشکسوتان اصلی در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نقش غیر قابل انکاری دارند و به همین دلیل است که مورد هجمه بیگانگان در فضای مجازی قرار دارند تا این ستون حرکت را از پا بیندازند.

سالک ادامه داد: در واقع روحانیت و حوزه‌های علمیه پیشکسوتان انقلاب هستند و باید متناسب با ادبیات و مقتضیات زمانی و مکانی فعلی در صحنه فعالیت کنند تا این انقلاب براساس آن اصول دینی پایدار بماند اما اگر این قشر کنار رفتند و اصول این حرکت انقلابی از یاد رفت و شکست خورد مطمئن باشید سرنوشت انقلاب اسلامی بدتر از انقلاب فرانسه و جاهای دیگر می‌شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز بیان کرد: اگر انقلاب اسلامی بعد از ۱۴۰۰ سال به مدت ۴۳ سال روی پای خودش ایستاده و در جهت خودکفایی علمی، اقتصادی، صنعتی، سیاسی و … حرکت می‌کند به خاطر تکیه بر همین اصول انقلابی برخاسته از ارزش‌ها است. در این مسیر روحانیت به هیچ وجه نباید میدان را خالی کرده و در اختیار روشنفکران غرب‌زده قرار دهد. اگر حرکت انقلابی در اختیار روشنفکران غرب‌زده قرار گرفت دیر یا زود از هم می‌پاشد و این نقش مهم روحانیت است که می‌تواند جلوی این روشنفکران بایستد و جهت حرکت را در همان جهت ترسیم‌شده از سوی حضرت امام قرار دهد.

رئیسی و امیرعبداللهیان دوباره از آمادگی مشروط برای توافق و مذاکره مستقیم با آمریکا خبر دادند
نفتکش حامل نیم میلیون بشکه نفت ایران در نزدیکی چین آتش گرفت

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!