سردار پاسدار قربانی، رئیس جدید فدراسیون تیراندازی: خدا میداند چقدر جواد فروغی در استان های کشور داریم/ باید با سردار سلیمانی هزار بار شهید میشدم

0
48

مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی امروز (شنبه) برگزار شد و در پایان رای‌گیری، سردار پاسدار مرتضی قربانی‌ با ۳۲ رای از مجموع ۵۷ آرای ماخوذه به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد. از مرتضی قربانی به عنوان مشاور خامنه ای، استاد دانشگاه امام حسین و فرمانده لشکر ۲۵ کربلا در جنگ هشت ساله نام می برند. وی یکی از امضا کنندگان نامه تهدیدآمیز پس از قیام دانشجویی تیرماه ۷۸ و حمله به کوی دانشگاه تهران، بوده است.

رئیس جدید فدراسیون تیراندازی پس از انتصابش گفت: یکی از توصیه‌های پیامبر اسلام تیراندازی بوده است و مقام معظم رهبری نگاه ویژه‌ای به این فدراسیون دارند. من با دعای مردم و ورزشکاران همه اعضای فدراسیون در این مجموعه پا گذاشتم‌. از مناطق محروم شروع می‌کنم. همه استانداران عزیز هستند و کمک می‌کنند. باید مشکلات را بکی پس از دیگری حل کنیم. فشنگ نیست، تفنگ نیست اما افراد هستند.

قربانی افزود: باید یک لشگر عظیم در کل کشور راه بندازیم تا با سپاه، ارتش، بسیج ورزشکاران و همه ارگان‌ها بسیج شویم تا مشکلات حل شود. این ورزش دینی برای کشور ما است و چرا باید کشورهای دیگر که اسلام را نمی‌شناسند لیدر باشند؟ ما یک طلای المپیک داریم و خدا می‌داند چقدر می‌توانیم مانند جواد فروغی در استان‌های مختلف داشته باشیم. امروز که این جمع را دیدم یاد جنگ و جبهه افتادم، روحیات عزیزی دیدم و از همه دوستان می‌خواهم همکاری کنند. کارگروهی تشکیل می‌دهیم تا از آنها استفاده کنند، حتی آنهایی که خارج رفتند هم می‌خواهم پای کار بیایند. من باید با سردار سلیمانی هزاران بار شهید می‌شدم و حالا چه زمانی این تیر به سر من بخورد نمی‌دانم. تلاش من این است بتوانم تیراندازی را به مقصود برسانم.

وی در خصوص اعزام تیم ملی تیراندازی به مسابقات جام جهانی مصر گفت: ۵ اسفند اعزام به مصر داریم، ریالی پول نداریم اما جور خواهد شد. همین امروز قول آن را گرفته ام.

پهپاد های سپاه پاسداران در آتش حملات ارتش اسرائیل خاکستر شدند
رئیسی و امیرعبداللهیان دوباره از آمادگی مشروط برای توافق و مذاکره مستقیم با آمریکا خبر دادند

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!