درخواست قاسم سلیمانی از نصرالله برای تبدیل صیغه دخترش به عقد دائم، ۱۰ روز قبل از مرگش!

3
1659

ماریا معلوف، خبرنگار مشهور لبنانی که بارها توسط تروریست های حزب الله تهدید به ترور شده، در توییترش تصویر نامه محرمانه ای با امضای قاسم سلیمانی خطاب به حسن نصرالله را منتشر کرد.

در این نامه که ۱۰ روز پیش از مرگ قاسم نوشته شده، وی از نصرالله خواسته است تا عقد موقت دخترش، زینب با سید رضا صفی الدین را به عقد دائم تبدیل کند.

خانم معلوف، پیشتر هم نامه محرمانه ای از جزئیات کمک دو میلیون دلاری ⁧‫زینب سلیمانی‬⁩ از جیب مردم ایران برای ایجاد فاحشه‌ خانه ها‌ی حزب‌الله ‌را منتشر کرده بود که جنجال زیادی بر پا کرد.

‏طبق این نامه محرمانه، ازدواج دائم با اعضای حزب‌الله: ۱۰۰۰ دلار، ازدواج موقت (صیغه): ۴۰۰ دلار و زنانی که سابقه ازدواج دارند، می‌توانند زنِ دوم اعضای حزب‌الله شوند و انعام بگیرند.

افزایش بی سابقه مهاجرت از ایران
هشدار مقتدی صدر به گروه های موسوم به مقاومت؛ نیروهایتان را ادب کنید!

3 نظرات

  1. از نظر من هیچ ایرادی ندارد که یک دختر خانم مسلمان اگر دوست دارد به صیغه هر کسی در بیاید، مگر در غرب هر کسی آزاد نیست با هر کسی دوست باشد. من به شدت به دختر خانم های مسلمان توصیه میکنم راه ائمه بزرگوار اسلام را ادامه بدهند و به سخنان فخرآور کافر توجه نکنند.

  2. در غرب دولتها داعیه خداجویی و مبارزه با فساد ندارند ، اما وقتی شخصی یا سیستمی دم از خدا و دین و مقابله با فساد و بی بندوباری دارد ، با ترویج فاحشه گری بعنوان صیغه ، درواقع همان منکرات را انجام میدهد البته در لباس دین !

  3. اقا الان واقعا این خبر چه ارزشی میتونه داشته باشه واسه ما؟؟ حالا یا دروغ یا راست یا فاحشه خانه ایی که گفتین رو چه حساب ما باید باور کنیم حتما راسته یه سند کاملا محکم میخاد اقای فخر اور خواهشا هر خبری انتشار ندید من ۱۰۰ ٪ مخالف جمهوری اسلامی داره دستشم ولی بعضی خبرارو که از شما بدون سند مدرک میشنوم بیشتر حس میکنم دنبال بازدید از اینستا یوتویوب میزارید که کامت بخوره مثل خبر دروغی که ۳ ماه پیش نصف شب گفتین و با قاطعیت هم میگفتین سید حسن نصر الله دیکتاتور مرده من اولین نفرم که میگم اینجوری بیشتر اعتماد مارو کم میکنین

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!