موسی غضنفرآبادی: مردم پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند!

0
105

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس رژیم در مورد اعتراضات در سراسر گفت: بیگانگان دلشان را به اغتشاش برخی از فریب خورده‌ها و مزدوران خوش نکنند چرا که انقلاب ما مسیر خودش را با اقتدار ادامه خواهد داد. در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران عضو سازمان شانگهای شده، باید این موقعیت مناسب را در نظر گیریم و از آن نهایت استفاده را ببریم. شتاب‌زدگی و اغتشاش‌هایی که صورت می‌گیرد، منجر به هرج و مرج می‌شود. باید همه مراقبت کنیم. نباید به صورت احساسی و با ایجاد ناامنی موضوعی را دنبال کنیم.

وی تاکید کرد: ما نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که نسبت به برخی از جرایم موضع بگیرد و برخورد کند و نسبت به برخی دیگر از جرایمی که در جامعه اتفاق می‌افتد، اقدامی انجام ندهد. ما نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که با افراد بی حجاب برخورد نکند و در این زمینه دخالت نکند. تکالیف و وظایف پلیس باید انجام شود. پلیس باید با همه مجرمان برخورد جدی داشته باشد. باید از پلیس که به صورت شبانه روزی به مردم خدمت می‌کند، حمایت کنیم. دلسوز کشور همین نیروی انتظامی است که جان خودش را برای امنیت کشور فدا می‌کند. اغتشاش محکوم است و هر کسی که اغتشاش کند، به کشور آسیب می‌زند.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس رژیم بیان کرد: شرایط فعلی کشور بسیار خوب است و دشمن را مأیوس کرده است. آنان تحت فشار هستند و می‌خواهند خودشان را با این اغتشاش‌ها آرام کنند. اغتشاش به اقتصاد کشور و حتی مذاکرات آسیب می‌زند و دشمن را گستاخ و امیدوار می‌کند. مردم ما همواره ثابت کرده‌اند که پای انقلاب ایستاده‌اند و می‌ایستند. بیگانگان دلشان را به کارها و اغتشاش برخی از فریب خورده‌ها و مزدوران خوش نکنند چرا که می‌دانیم بیگانگان به آنان پول می‌دهند و آنان را فریب می‌دهند. ممکن است عده‌ای هم تحت تأثیر جو احساسی قرار گرفته باشند، اما آنان قطعاً به زودی صف خودشان را از صف اغتشاش‌گران و اراذل و اوباش جدا خواهند کرد.

اعضای مجلس نمایندگان آمریکا به وزارت خزانه‌داری: برای اینترنت ماهواره ای در ایران اقدام فوری کنید
ضرغامی: تجدیدنظر در قوانین و روش‌های ناکارآمد، به سقوط نظام منجر نمی‌شود

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!