سخنگوی سپاه پاسداران: ۸۰ میلیون جمعیت ایران «در آرامش مثال زدنی زندگی می‌کنند»

0
54

معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران گفت: دشمن همچنان به هجمه و فضاسازی رسانه‌ای و تلاش در جهت شکل دادن افکار عمومی در ایران امیدوار است.

سردار پاسدار رمضان شریف روز شنبه در همایش تجلیل از خبرنگاران در سرسرای خامنه ای مجتمع فرهنگی فجر سپاه اهواز بیان کرد: دشمن تلاش می‌کند از این ناحیه برخی نقایص حوزه‌های دیگر را جبران کند. نمی‌خواهیم بگوییم دشمن از تهدیدات نظامی، امنیتی و اقتصادی دست برداشته اما برآورد عمومی آنها در طول ۴۳ سال گذشته نشان داده که نمی‌توانند در این عرصه‌ها هماوردی با جمهوری اسلامی داشته باشند. دشمنان در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی مشکلاتی ایجاد کردند اما آن مشکلات سکوی پرتابی برای جمهوری اسلامی شد.

سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمن سه محور اصلی را دنبال می کند گفت: موضوع اول این است که به مردم القا کند بی جهت انقلاب کردید و نظام شاهنشاهی به سمت دروازه های تمدن پیش می رفت و همه مشکلات ناشی از انقلاب است که این گزاره به صورت مستمر در تولیدات رسانه‌ای دشمن وجود دارد.

وی اضافه کرد: نکته دوم اینکه “شرایط جاری شما فوق العاده بحرانی است و هر لحظه ممکن است سقوط کنید” و موضوع آخر اینکه “هیچ امیدی به آینده وجود ندارد؛ مهاجرت و تظاهرات کنید”، دشمن همه این برنامه‌ها را با بهره‌گیری از ابزار رسانه انجام می‌دهد.

سردار شریف بیان کرد: کشورایران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی با تمام ثروت در اختیار آمریکایی ها، انگلیسی ها و غربی ها بود و امام خمینی این کشور را چنگال آنها بیرون کشید و به دست مردم به عنوان صاحبان اصلی برگرداند و تمام افراد عاقل و محقق این موضوع را تایید می‌کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه مگر کشور با چه مشکلی روبه رو است که آن را بحرانی ترسیم می کنند توضیح داد: ۸۰ میلیون جمعیت در آرامش مثال زدنی زندگی می‌کنند که شاخص های رشد و توسعه آنها قابل مقایسه با پیش از پیروزی انقلاب نیست. چرا داشته‌های خودمان را کوچک می شماریم تا دشمن تلاش کند نداشته‌های خودش رابه صحنه افکار عمومی بکشاند؟

سردار پاسدار شریف گفت: جمهوری اسلامی سرافراز و سربلند و به عنوان جزیره ثبات مطرح و در اوج قدرت، عزت و پایداری است و این نه یک شعار بلکه یک واقعیت میدانی قابل ملاحظه است و دشمن رو به بحران است. کدام پرونده در منطقه بدون نقش جمهوری اسلامی حل و فصل می شود؟ برنامه‌های آنها در افغانستان، یمن، سوریه و لبنان و در برابر جمهوری اسلامی شکست خورده و خسارت های متحمل شده از ناحیه آنها به فرصت های طلایی تبدیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه پایه های نظام را در گام اول انقلاب مستحکم کرده‌ایم بیان کرد: مردم و خبرنگاران باید بدانند که اگر داشته‌های خود را برجسته نمی کنیم یا آگاه نیستیم و یا در فضای عملیات روانی دشمن وادار به سکوت شده‌ایم.

دیدار سفیر چین در تهران با دبیرکل حزب موتلفه اسلامی: پرچم بزرگ سوسیالیسم را بالا نگه میداریم
اشتباه بایدن در خروج از افغانستان همچنان قربانی می‌گیرد؛ پدر و مادر کریم نیکویی پسر دیگری را از دست دادند

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!