علم‌الهدی: آنها که می‌گویند عدالت مقدم بر ولایت است، معنای ولایت و عدالت را نفهمیده اند

0
88

حجت الاسلام سید احمد علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: ولایت‌مداری در سایه پذیرفتن حکومت و ولایت حضرت امام زمان حاصل می‌شود و لازمه پذیرش این‌ ولایت، پذیرش حجت امام زمان و ولی‌فقیه است.

احمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز عید قربان با اشاره به حدیث سلسله‌الذهب افزود: ولایت مداری تنها برپایی جشن غدیر و عزای عاشورا نیست، ولایت‌مداری پذیرش حاکمیت ولایی در زندگی اجتماعی است.

به نوشته ایرنا، امام جمعه مشهد گفت: آنها که می گویند عدالت مقدم بر ولایت است، معنای ولایت و عدالت را نفهمیده اند، امکان ندارد جز در سایه ولایت، عدالت اجرا شود، بیان اینها انحراف است و شبهه در برابر راهی است که شهدای ما برای آن خون داده‌اند .

علم الهدی ادامه داد: این زمزمه ای که عده‌ای آن در قالب شعار انقلابی مطرح می‌کنند، رگه‌ای از نفوذ دشمن در جریان انقلابی جامعه است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی همچنین گفت: در حال حاضر سنتهای محلی که نشان از ولایت مداری است، کاهش یافته است، در گذشته و در ایام اعیاد قربان و غدیر در مناطق مختلف مراسم ویژه سادات در دید و بازدیدها صورت می‌گرفت که امروز این مراسم کمرنگ شده است.

علم الهدی خواستار احیای رسوم مذهبی مذکور شد و افزود: این دید و بازدیدها و سنتهای گذشته نشان دهنده عشق به حضرت علی (ع) بوده‌ است، زنده نگه داشتن این شعائر ولایت و عشق به اهل بیت(ع) را زنده می‌کند.

آژانس بین المللی انرژی اتمی: رژیم حاکم بر ایران افزایش میزان غنی سازی اورانیوم را در فردو آغاز کرده است
لاپید: اسرائیل حق خود را برای مقابله با برنامه اتمی رژیم حاکم بر ایران محفوظ می‌داند

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!