اظهارات نماینده ملایر در مورد سفر خانواده قالیباف به ترکیه: تجسس در زندگی افراد حرام است

0
87

احد آزادیخواه نماینده خامنه ای از ملایر در مجلس رژیم در دفاع از قالیباف گفت: معتقدم اتفاقی که برای خانواده آقای قالیباف صورت گرفته برخلاف خط مشی و منش رئیس مجلس بوده است. آقای قالیباف فرد مورد اعتماد رهبر معظم انقلاب هستند و در هر جایی از جنگ تا شهرداری تهران، پلیس انتظامی حضور داشتند اقدامات ارزنده ای به ارمغان آورده اند. از این رو محمدباقر قالیباف جزء ذخایر نظام به حساب می آید.

آزادی خواه تصریح کرد: اکنون که به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حضور دارد دائماً به فکر مردم است و بنده به عنوان شاهد بیان می کنم که این فرد برای خدمت رسانی به مردم در مجلس روز و شب ندارد.

وی تاکید کرد: به هر حال اتفاقی از جانب خانواده آقای قالیباف صورت گرفته است این موضوع نباید به سابقه درخشان این فرد ضربه بزند. البته اتفاقی که خانواده آقای قالیباف رقم زده است یک عمل حرام یا سوء استفاده از بیت المال نبوده است بلکه با هزینه شخصی این سفر رقم خورده است. متاسفانه جریاناتی با افترا و تهمت درصدد تخریب رئیس مجلس بودند که گاه این تهمت ها آنقدر ناجوانمردانه بود واقعا غیر قابل باور می شد؛ زیرا بیان می کردند که خانواده آقای قالیباف با ۲۰ چمدان سیسمونی در راه ایران بودن یا برای خرید ملک و املاک به ترکیه سفر کرده اند.

نماینده خامنه‌ای از ملایر در مجلس با اشاره به تجسس در زندگی خصوصی افراد، گفت: به نظر بنده دادن آدرس غلط به مردم منجر شده است که ما یاد بگیریم که زندگی خصوصی افراد ورود پیدا کنیم. یعنی برخی از افراد به اسم عدالت خواهی و انقلابی‌گری دست به اقداماتی می‌زنند که از تفسیر واقعی خود دور است و برای آن که به مقاصد سیاسی خودشان برسند دست به تجسس زندگی خصوصی افراد می‌زند.

وی ادامه داد: قرآن کریم تجسس در زندگی افراد را نهی کرده است و این اقدام و فعل را حرام دانسته از این رو هیچکدام از ما حق نداریم در زندگی خصوصی افراد تجسس کنیم. اگر کسی از منصب، مسئولیت خود و شخصیت عمومی که دارد سوء استفاده کرد آن زمان می‌توان افشاگری کرد و الا ورود به زندگی خصوصی افراد برای رسیدن به مقاصد سیاسی کاری بسیار بد و زشت است؛ زیرا هر کسی که دست به چنین اقدامی می‌زند مطمئن باشد که فردا روزی بر سر خود خواهد آمد.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس: احتمال خطر جدی‌تر از دی۹۶ و آبان ۹۸ وجود دارد
سقوط بازار نفت ایران توسط نفت ارزان قیمت روسیه

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!