نیشخند رئیسی به اعتراضات معلمان؛ حمله ۴۵۰۰ آخوند به مدارس

0
61

به گزارش خبرگزاری کنگره ملی ایرانیان، در حالی که معلمان و فرهنگیان در اعتراض به وضعیت حقوقی و معیشتی خود در خیابان ها هستند، آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور، روز یکشنبه یکم اسفند ۲۷۰۰ در دیدار با مبلغین و مبلغات سمنان، در سالن مجتمع حوزوی خواهران الزهرا سمنان، اظهار کرد: ۴۵۰۰ نفر از طلاب جذب آموزش پرورش شده‌اند که ۶۰ درصد آنها از طلاب خواهر هستند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور ابراز امیدواری کرد که با حضور طلاب در آموزش و پرورش هویت حوزوی طلاب حفظ شود.

وی ادامه داد: درخت تنومندی که طلبه و استاد به آن تکیه زده، درختی است که با سختی‌های زیادی رشد کرده است؛ ما باید از میراث بزرگ حوزه‌ها را صیانت کنیم.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور افزود: کسی که طعم تاریخ نورانی حوزه‌های علمیه را بچشد هم به آن افتخار می‌کند و هم در آن نقطه نمی‌ماند؛ ما به عنوان طلبه، مبلغ و کارگزار حوزه وظیفه داریم حوزه را بشناسیم و عرصه‌های نو را فتح کنیم. در کنار رشد حوزه‌های علمیه در درون کشور، شاهد درخشش حوزه‌های در سراسر جهان هستیم و ادامه این رسالت بزرگ بر عهده شما طلاب و اساتید است.

آیت الله اعرافی با تاکید بر اینکه استعدادهای برتر حوزوی حمایت می‌شوند، اعلام کرد: خبرهای خوشی برای کاهش مشکلات و بهبود معیشت طلاب در راه است.

مسیح مهاجری: شایسته نیست اتهامات رئیس مجلس مورد رسیدگی قرار نگیرد/ با مسکوت گذاشتن موضوع “فایل صوتی” یک غده چرکین تولید می شود
بادامچیان: یک دلار بدهکاری نداریم/ ۲۰۰ میلیارد دلار ثروت ایران را بلوکه کرده‌اند

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!