عبدالله گنجی: فساد در سپاه، مثال توالت در کنار مسجد است

0
58

عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه همشهری با اشاره به فایل منتشرشده از فساد اقتصادی فرماندهان ارشد سپاه پاسداران، نقش محمدباقر قالیباف و فرمانده سپاه را در آن تکذیب کرد و نوشت: «به قول امام در هر قشری از جمله سپاه و روحانیت نیز آدم آلوده می‌تواند باشد. مثالش مثال توالت در کنار مسجد است اما مردم مسجد را می‌بینند.»

گنجی، که پیشتر مدیر مسئول روزنامه جوان، وابسته به سپاه پاسداران بود در یک رشته توییت درباره فایل صوتی منتشر شده از فرماندهان سابق سپاه پاسداران نوشت: خیلی ها -مریض و غیر مریض- اینجا ازم نظر خواستند.چند روز دنبال حجت بودم که حرف متقنی بزنم.البته حرف بنده برای کسانی است که دلسوز و دنبال واقعیت اند.کسی که اساس جمهوری اسلامی را قبول ندارد برایش چه فرقی می کند سپاه پاک باشد یا فاسد؟

‏٢-یکم:محتوا فایل ارائه‌ی گزارش یک مسؤل به فرمانده وقت سپاه از جایی است که باید تحریم را برای نیروی قدس دور بزند و در عین دور زدن،قوانین و ضوابط حقوقی نیز لحاظ شود که کار مشکلی است
دوم:فرمانده سپاه سیستم نظارتی را خبر و به فساد یک الی دو نفر که به خارج سپاه ماموراند پی می برند.

‏٣-سوم:به دنبال دستگیری طرف بوده اند که به بهانه ای کشور را ترک می کند.قالیباف با لطائف الحیلی وی را به دورن کشور می کشد و دستگیر و محکوم می شود و اکنون زندان و مبالغ را برمی گرداند.

‏۴-به قول امام در هر قشری از جمله سپاه و روحانیت نیز آدم آلوده میتواند باشد. مثالش مثال توالت در کنار مسجد است اما مردم مسجد را می بینند. خون شهدای والامقام سپاه پاسدار واقعی سپاه است آنچه به خون بهترین آراسته است فاسد نخواهد شد.بیرون ریختن دشمنی ها و حس انتقام در بزنگاهها طبیعی است.

جواد ظریف: رابرت مالی و گروهش به نفع رژیم اسلامی برای برجام لابی میکردند
اولین قربانی انتشار فایل صوتی فساد سرداران سپاه پاسداران؛ سرتیپ دوم پاسدار مهدی مهدوی نژاد، جانشین معاونت بازرسی ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!