علم الهدی علیه کلاب هاوس: این جنگ دشمن است

0
55

علم الهدی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد گفت: نیروی انتظامی مسئله فضای مجازی و رسانه‌هایی که در داخل هر روز به یک اسمی پدیدار می‌شوند را پیگیری کند. این جنگ دشمن است. رسانه‌ها و افرادی که دروغ‌های دشمن را منتشر می‌کنند، ستون پنجم دشمن اند. من هفته پیش گفتم در تمام دنیا این ستون پنجم دشمن را محاکمه صحرایی می‌کنند، اما نگفتم که ما هم باید در داخل کشور این‌ها را محاکمه صحرایی کنیم. ما پیرو عدل علی(ع) هستیم. در نظام ما، محاکمه صحرایی وجود ندارد. جریان رسانه‌ای باید توسط دستگاه‌های امنیتی، مورد بررسی قرار گیرد تا میدان بازی برای دشمن فراهم نیاید.

علم الهدی، پدر همسر ابراهیم رئیسی، در نماز جمعه مشهد با مقایسه پیامبر مسلمانان و خامنه ای گفت: از روزی که پیامبر به رسالت مبعوث شدند، تا به امروز عده‌ای در پی رویارویی با ایشان بوده‌اند. وقتی پیامبرزنده بودند، دشمنان با ایشان می‌جنگیدند و وقتی هم که از دنیا رفتند، دشمنان به وسیله برخورد با فرزندان این حضرت، با ایشان مقابله می‌کردند. وقتی قرار شد بر روی کره زمین یک نظامی به نام دین پیامبر ظهور پیدا کند و در راس این نظام یک مجتهد جامع‌الشرایط و یک مرجع تقلید به عنوان رهبر قرار گیرد، مواجهه و رویارویی با پیامبر در قالب مواجهه با این نظام آغاز شد. هر کسی در دنیا با پیامبر مسئله داشت، با نظام و انقلاب ما درگیر شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: الآن عوامل قدرت‌طلب و فرصت‌طلب در داخل کشور که منافعشان با تهاجم به پیامبر و نظام هماهنگ می‌شود، به کمک دشمن می‌روند و عوامل داخلی دشمن در کشور ما می‌شوند. دشمن در عرصه جنگ نظامی با ما شکست خورد، در عرصه سیاسی هم تمام توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن علیه این نظام و انقلاب شکست خورده است. آخرین حرکت دشمن علیه ما، تحریم اقتصادی است که در این مورد هم خوشبختانه ما داریم پیروز می‌شویم، خصوصا که اخیرا به فرمان مقام معظم رهبری، دولت و مجلس اقداماتی را شروع کرده‌اند و خنثی‌سازی تحریم‌ها را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی گفت: دشمن برای پیشگیری از شکست مجدد، می‌خواهد مردم ما را با خود همراه کند، لذا در فعالیت‌های تبلیغاتی‌ خود، امید و ایمان مردم ما را هدف گرفته است؛ چراکه می‌داند اگر امید مردم ما از این نظام قطع شود، دیگر خنثی‌سازی تحریم‌ها میسر نخواهد بود. همچنین می‌خواهد ایمان مردم را تضعیف کند، زیرا می‌داند اگر مردم متدین باشند، دیگر نخواهد توانست در عرصه تقابل با پیامبر پیروز شود.

امام جمعه مشهد افزود: ما از این می‌ترسیم که عده‌ای افراد که منافع خود را در هماهنگی با دشمن می‌بینند، با دشمن همدست شوند. اگر دشمن بتواند در عرصه فضای مجازی و رسانه‌ها، به وسیله عده‌ای از افراد ناآگاه یا مغرض در داخل کشور، امید و ایمان مردم هدف قرار گیرد، ما ضربه را از داخل خواهیم خورد.

علم‌الهدی گفت: دشمن حقایق را تحریف‌ و در اثبات دروغ‌های خود سندسازی‌های باطل می‌کند. دشمن حتی با ایجاد شایعاتی علیه روحانیت، می‌خواهد ایمان مردم به این افراد را از بین ببرد. عده‌ای از افراد آگاه، متوجه دروغ بودن تبلیغات دشمن می‌شوند، اما عده‌ای از جوانان ساده‌اندیش که چیزی از شگردهای دشمن نمی‌دانند، این دروغ‌ها را باور می‌کنند و حتی به عنوان خبر جدید، این دروغ‌ها را منتشر می‌کنند.

وی افزود: دروغ‌پردازی نسبت به مسئولان نظام، برای این است که اطمینان مردم نسبت به این نظام را از بین ببرند. برای مسئولان فامیل‌تراشی می‌کنند و به فامیل و خانواده آنان توهین می‌کنند و تهمت می‌زنند. این انتهای استیصال و شکست دشمن است. دشمنی که در جنگ نظامی شکست خورده است و قدرت رویارویی با این نظام را به خود نمی‌بیند، به دروغ متوسل شده است و آنچه باعث تاسف است، این است که عده‌ای افراد ناآگاه این‌ها را باور می‌کنند و به عنوان خبر جدید پخش می‌کنند و عده‌ای هم به دلیل منافع خود، با دشمن همدست می‌شوند.

امام جمعه مشهد ادامه داد: نیروی انتظامی مسئله فضای مجازی و رسانه‌هایی که در داخل هر روز به یک اسمی پدیدار می‌شوند را پیگیری کند. این جنگ دشمن است. رسانه‌ها و افرادی که دروغ‌های دشمن را منتشر می‌کنند، ستون پنجم دشمن اند. من هفته پیش گفتم در تمام دنیا این ستون پنجم دشمن را محاکمه صحرایی می‌کنند، اما نگفتم که ما هم باید در داخل کشور این‌ها را محاکمه صحرایی کنیم. ما پیرو عدل علی هستیم. در نظام ما، محاکمه صحرایی وجود ندارد. جریان رسانه‌ای باید توسط دستگاه‌های امنیتی، مورد بررسی قرار گیرد تا میدان بازی برای دشمن فراهم نیاید.

نماینده ولی فقیه در اصفهان؛ با چین و روسیه میشود معامله کرد/واکسن آمریکایی هیچ غلطی نکرد
شمخانی: علت حضور نظامی سپاه پاسداران در سوریه وحی الهی به خامنه ای بوده

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!