نائب رئیس مجلس رژیم: اینکه میگویند این دولت، آخرین شانس نظام است، قبول ندارم

0
44

علی نیکزاد، نائب رئیس مجلس رژیم، امروز ۲۵ آذر ماه، در همایش هم‌اندیشی مسئولان و مدیران سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران در استان‌های کشور که در مجتمع فرهنگی تربیتی امام رضا برگزار شد، گفت: دشمنان درصدد این بودند که کریسمس را در ایران جشن بگیرند؛ چراکه سرمایه اجتماعی در ایران آسیب دیده بود. دولت باید سرمایه اجتماعی داشته باشد؛ بنابراین ما اعتقاد داریم اخلاق حکمرانی در دولت آقای رئیسی در حال اصلاح است. دومین دلیلی که ما از آقای رئیسی برای حضور در انتخابات دعوت کردیم، این بود که کشور در مسیر حرکت خود شتاب بگیرد. دولت باید در راه پیشرفت کشور، با سرعت عمل کند.

وی گفت: من این حرف برخی از افراد را که می‌گویند این آخرین شانس نظام و دولت است، قبول ندارم. رئیس جمهور پای کار است و اخلاق حکمرانی در حال تغییر است. دولت باید به کمک شما، برنامه‌های توسعه‌محور را در کشور اجرا و مشکلات مردم را حل کند. ما در حال حرکت به سمت تمدن اسلامی هستیم.

وی گفت: همچنین رهبری بر شکل‌گیری دولتی انقلابی و مردمی تاکید داشتند. مجلس جایگاه ویژه‌ای دارد و در دنیا هیچ مجلسی مانند مجلس شورای انقلاب اسلامی نیست. زمانی که جایگاه مجلس شورای انقلاب اسلامی را به رئیس کنگره اسپانیا گفتم، گفتند که ما شیوه مجلس شما را به دولتمردان خود تذکر خواهیم داد.

محموله قاچاق مواد مخدر سپاه پاسداران توسط نیروی دریایی آمریکا ضبط شد
آمریکا چندین شرکت را به‌ دلیل حمایت از برنامه موشکی رژیم اسلامی حاکم بر ایران تحریم کرد

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!