جمع آوری اسلحه و مهمات از نقاط مختلف ایران

1
90

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، سردار پاسدار احمدعلی گودرزی با اعلام خبر کشف مقادیر زیادی سلاح در آب‌های جنوب ایران، گفت: مرزداران هنگ مرزی دشت آزادگان مطلع شدند یک باند قاچاق سلاح و مهمات قصد دارد مقادیری سلاح و مهمات را از آب‌های هورالعظیم وارد کشور کند که پس از مدتی شناسایی شدند. وی تصریح کرد در این عملیات؛ یک شناور، یک قبضه سلاح کلاشینکف، ۷۹ قبضه کلت کمری به همراه مقادیر زیادی مهمات ضبط شده است.

همچنین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در اواسط آبان ماه از کشف ۸۸ قبضه اسلحه در شهرهای ماهیدشت‌ و کرمانشاه در دو عملیات جداگانه خبر داد. سردار پاسدار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی استان از فعالیت یک باند توزیع سلاح و اینکه تعداد زیادی اسلحه غیرمجاز را از مرزهای غربی وارد “کرمانشاه” کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. جاویدان افزود: در بازرسی های انجام گرفته از خودرو ۶۸ قبضه سلاح شامل ۱۸ قبضه کلاشینکف و ۵۰ قبضه شکاری کشف شد. وی همچنین از کشف ۲۰ قبضه اسلحه دیگر در شهر “کرمانشاه” و در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.

روابط عمومی اداره‌کل اطلاعات استان خوزستان ۲۷ آبان اعلام کرد یکی دیگر از باندهای ضد امنیتی سلاح و مهمات جنگی در حین ورود به مرزهای جنوب غربی کشور در شهرستان هویزه متلاشی گردید. این اداره کل افزود در این اقدام اطلاعاتی و عملیاتی صورت گرفته ۸۰ قبضه سلاح جنگی و مقادیر زیادی مهمات جنگی کشف و ضبط گردید.

اولتیماتوم آبان؛ به آتش کشیدن دفتر حسن نوروزی، یکی از قاتلان آبان ۹۸ توسط جوانان آزادیخواه
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران: در درگیری با آمریکاییان ۹ شهید تقدیم نظام اسلامی کردیم

1 نظر

  1. با سلام و دورود خدمت شما مردم ایران هر روز و هر سال فریاد می زنند ما رژیم جمهوری اسلامی را نمی خواهیم خامنه ای را نمی خواهیم و سرنگونی این رژیم را می خواهیم اما خامنه ای فقط تشنه قدرت و ثروت است و تنها به فکر جمع کردن پول و دلار برای خود و خانواده اش است و از قدرت و مقام رهبری کناره گیری نمی کند بدبختی و فقر و فلاکت مردم ایران برای او هیچ اهمیتی ندارد و حتی لذت هم می برد و خوشحال می شود اگر در ابان ۹۸ ماموران نظامی و انتظامی امنیتی و اطلاعاتی خامنه ای ۱۵۰۰ نفر را کشتند اگر بار دیگر مردم ایران قیام کنند ۳۰۰۰ نفر یا بیشتر از این تعداد کشته خواهند شد ارتش اسرائیل باید هرچه سریعتر تاسیسات اتمی و موشکی ایران را نابود کند اسرائیل نباید در حمله نظامی به ایران تعلل کند اکنون ۹۰% از مردم ایران خواهان براندازی این رژیم فاسد هستند و حدود ۱۰% دیگر از مردم ایران جیره خوار این حکومت هستند و بقا و حیات این رژیم برای انها سود و منفعت دارد سرنگونی جمهوری اسلامی حتمی است چون با توجه به تحریمهای فلج کننده اقای ترامپ علیه جمهوری اسلامی اکنون خزانه دولت خالی است و اقتصاد ایران دچار فروپاشی شده است بنابراین باید تحریمها ادامه پیدا کند تا این رژیم از فعالیتهای گستاخانه و تهدید امریکا و اسرائیل به نابودی دست بردارد و اقای بایدن حق ندارد به این رژیم پول بدهد و تحریمها را لغو کند و با این رژیم به مهربانی رفتار کند خامنه ای باید منتظر طوفان قیام مردم ایران باشد میلیاردها لعنت به روح خمینی و قاسم سلیمانی ملعون و مرگ بر خامنه ای رهبر الدنگ ایران

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!