دولت دانشگاه امام صادق تکمیل می‌شود؛ صالح‌آبادی رئیس‌کل بانک‌مرکزی شد

1
73

علی صالح‌آبادی،‌ مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران، با پیشنهاد وزیر اقتصاد دولت رئیسی و تصویب هیات دولت رژیم به ریاست ‌کل بانک‌ مرکزی منصوب شد.

وی که دانش‌آموخته‌ی رشته مدیریت‌ مالی و معارف اسلامی از دانشگاه امام صادق است در دولت احمدی‌نژاد، از سال ۸۴ تا ۹۳، رئیس سازمان بورس بود و سابقه مدیریت سرمایه‌گذاری در ستاد اجرایی فرمان امام، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، و عضویت در شورای عالی اصل ۴۴ قانون اساسی داشته است. صالح آبادی با ایجاد کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار در بدو تأسیس سازمان بورس به بهانه مبانی شرعی، بیش از ۱۰ نوع نهاد مالی جدید را ایجاد کرد که در چرخه پولشویی رژیم نقش موثری داشته اند.

پیش از صالح آبادی، محمد حسینی (معاون پارلمانی رئیسی)، میثم لطفی (معاون رئیسی)، احمد وحیدی (وزیر کشور)، حجت الله عبدالملکی (وزیرکار)، احسان خاندوزی (وزیر اقتصاد)، عباس هنرمند (معاون دفتر رئیسی) از جمله فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق می باشند که در دولت سیزدهم رژیم صاحب مقام شده اند.

دیلی تلگراف: کرونا ۷ ماه قبل از اعلام حکومت چین، در این کشور شایع شده بود
اعتراف ظریف به دروغگویی در مجلس رژیم در مورد برجام

1 نظر

  1. با عرض سلام و دورود خدمت شما با توجه به اینکه فروش نفت ایران توسط امریکا تحریم شده اما رژیم ایران همچنان نفت رایگان و پول نقد برای سوریه و حزب الله لبنان ارسال می کند و برق و گاز را به عراق و یا کشورهای همسایه صادر می کند و یا از طریق استخراج بیت کوین درامد هنگفت کسب می کند که نباید به این رژیم این اجازه داده شود تا زمانیکه این رژیم پول نقد در اختیار دارد سرنگون نخواهد شد باید همه این روزنه های کسب درآمد به روی این رژیم بسته شوند امریکا و اسرائیل باید با موشک نفتکشهای ایران به سمت حزب الله لبنان را هدف قرار دهند اقتصاد ایران با تحریمهای امریکا آسیب دیده ولی برای نابودی کامل این اقتصاد باید تحریمهای بیشتری اعمال شود و به این رژیم اجازه صادرات برق وگاز داده نشود و این رژیم نتواند به حزب الله لبنان وسوریه کمک کند هرچه قدر اقتصاد ایران بیشتر دچار فروپاشی شود و خزانه دولت خالی از پول نقد شود احتمال سرنگونی رژیم بیشتر خواهد شد

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!