کارین ژان پی‌یر، از همکاران نایاک، سخنگوی دولت بایدن شد

1
127

جو بایدن، اعلام کرد که پس از استعفای جن ساکی، کارین ژان‌پیر را به‌عنوان سخنگوی کاخ سفید انتخاب کرده است.

کارین ژان پی‌یر یک چپگرای رادیکال ضد اسرائیل است که تاکنون به عنوان معاون جین ساکی فعالیت می‌کرده در گذشته سمت‌های مهمی را بر عهده داشته است. او در دوره زمامداری باراک حسین اوباما به عنوان مدیر مسائل منطقه‌ای در دفتر سیاسی او فعالیت می‌کرده است. پیش از ورود جو بایدن به کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور نیز او مسئولیت اداره تیم کمالا هریس را برعهده داشت.

کارین ژان پی‌یر، سخنگوی سابق گروه چپگرای Move On وابسته به جورج سوروس نیز بوده است. این گروه روابط بسیار نزدیکی با سازمان نایاک، لابی رژیم حاکم بر ایران در ایالات متحده دارد.

جشن سفارت روسیه در تهران با پرچم شوروی
حمایت توماج صالحی از جاویدنامان آبان ۹۸ در دوی نیمه ماراتن شیراز

1 نظر

  1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما رژیم جمهوری اسلامی رفتنی است و این رژیم خیلی سریع به پایان خودش نزدیک شده است تحریمها علیه رژیم موثر بوده است و باعث شده که انها پول کمتری برای تروریستهای حماس حشد الشعبی حزب الله لبنان حوثی های یمن بفرستند تحریمهای بیشتر باعث نابود شدن سریعتر رژیم خواهد شد در جامعه ایران دو عامل گرانی کالاها و بیکاری جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی باعث افزایش خشم مردم و جوانان ایران شده است و انها برای شورش و قیام سراسری آماده هستند و خامنه ای باید بداند که روزی مردم ایران او و سایر جنایتکاران را در گودالی خیلی عمیق با بنزین به اتش خواهند کشید و سرنوشت شومی در انتظار خامنه ای است

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!