زلنسکی در پارلمان بریتانیا: نه تسلیم می شویم، نه شکست میخوریم

0
35

رئیس جمهوری اوکراین روز سه‌شنبه در پارلمان بریتانیا گفت: «ما تسلیم نخواهیم شد، شکست نخواهیم خورد. ما تا آخر در دریا و آسمان خواهیم جنگید. ما به هر قیمتی که باشد برای سرزمین خود به جنگ ادامه خواهیم داد.»نمایندگان مجلس عوام بریتانیا چه پیش از آغاز سخنرانی ویدئویی زلنسکی و چه بعد از آن با بلند شدن از جای خود رئیس جمهوری اوکراین را طولانی مدت تشویق کردند.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین روز سه‌شنبه با استناد به سخنی از چرچیل در پارلمان بریتانیا گفت: «ما تا پایان مبارزه خواهیم کرد.»

وی افزود: «مسئله اکنون ما بودن یا نبودن است. این سوالی است که شکسپیر می‌پرسد. من می‌توانم یک پاسخ قطعی به شما بدهم: قطعا بله، بودن است.»

وی تاکید کرد: «ما تسلیم نخواهیم شد، شکست نخواهیم خورد. ما تا آخر در دریا و آسمان خواهیم جنگید. ما به هر قیمتی که باشد برای سرزمین خود به جنگ ادامه خواهیم داد.»

زلنسکی همچنین با قدردانی از بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا از پارلمان این کشور خواست فشار تحریم‌ها علیه روسیه را افزایش داده و آن را به‌عنوان یک کشور تروریستی به رسمیت بشناسد.

وی افزود: «می‌خواهم در مورد ۱۳ روز جنگ با شما صحبت کنم. جنگی که ما آن را شروع نکردیم و نمی‌خواستیم.»

نمایندگان مجلس عوام بریتانیا چه پیش از آغاز سخنرانی ویدئویی زلنسکی و چه بعد از آن با بلند شدن از جای خود رئیس جمهوری اوکراین را طولانی مدت تشویق کردند.

آمریکا واردات نفت و گاز روسیه را ممنوع کرد
روزنامه جمهوری اسلامی: تصمیمات تان به نفع مافیای اقتصادی است

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!