دیکتاتور روسیه دستور آماده باش نیروهای بازدارنده هسته ای را صادر کرد/ ناتو: اوضاع وخیم تر میشود

1
64

دیکتاتور روسیه روز یکشنبه هشتم اسفند در یک سخنرانی با استناد به «بیانیه‌های تهاجمی» رهبران ناتو و در واکنش به اعمال تحریم‌های سنگین غرب علیه مسکو، به نیروهای بازدارنده هسته‌ای این کشور دستور داد تا در حالت آماده‌باش قرار گیرند.

ولادیمیر پوتین در سخنان خود مدعی شد که مقامات ارشد ناتو «اظهارات خشونت‌آمیزی» علیه کشور ما بیان کرده‌اند و به همین خاطر به وزیر دفاع و فرمانده ستاد کل نیروهای نظامی دستور دادم تا یک «رژیم خدمات جنگی ویژه» را معرفی کنند.

او با اشاره به تحریم روسیه توسط کشورهای غربی گفت آن‌ها «رویکرد غیردوستانه‌ای» علیه اقتصاد روسیه در پیش گرفته‌اند.

ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو، در واکنش به اقدام دیکتانور روسیه به «سی‌ان‌ان» گفت که تصمیم پوتین برای آماده‌باش هسته‌ای یک «لفاظی خطرناک و رفتاری غیرمسئولانه» است.

او اظهار داشت:‌ در کنار آنچه که روسیه در خاک اوکراین و تهاجم تمام‌عیاری که علیه یک کشور مستقل انجام می‌دهد، تصمیم پوتین برای آماده‌باش هسته‌ای به وخامت اوضاع می‌افزاید.

بازداشت ۴۰۰۰ نفر در روسیه در اعتراضات ضد جنگ
تصویب۴۵۰ میلیون کمک تسلیحاتی به اوکراین در اتحادیه اروپا

1 نظر

  1. سلام لطفا به اقای فخر آور بفرمایید در مورد این ویدیو حتما برای ما صحبت کنند. اگر پاسخ ندهند در زیر تمام مقالات این لینک را قرار میدهم. بنده جزو تیم این پادکست نیستم و از علاقه مندان به کنگره و همچنین این جوانان ایرانی هستم. با تشکر
    https://www.youtube.com/watch?v=JU6OLhoG5a4

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!