ستاره تنیس چین سیاستمدار عالیرتبه حزب کمونیست را به آزار جنسی متهم کرد

0
69

پنگ شوای، قهرمان نامی تنیس زنان چین یکی از ۷ مرد قدرتمند حزب کمونیست چین را به آزار جنسی متهم کرد. خانم شوای در پستی که روز پنجشنبه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت جانگ گائولی، معاون اول پیشین نخست وزیر چین را متهم کرد که او را مجبور به برقرای رابطه جنسی کرده است.

پنگ شوای که ۳۵ سال دارد گفته است که سه سال پیش بعد از یک دست بازی تنیس با جانگ گوئلی مجبور شده با او به اتاق خواب برود و تن به یک رابطه بدون رضایت بدهد. این در حالیست که این ستاره تنیس ۷ سال پیش هم با معاون نخست وزیر رابطه جنسی را تجربه کرده بود.

جانگ گائولی ۷۵ ساله، تا اوایل سال ۲۰۱۸ از اعضای دائمی دفتر سیاسی حزب کمونیست چین بود و از این حیث باید نام او را در فهرست ۷ مرد قدرتمند این کشور قرار داد.

پنگ شوای که سابقه قهرمانی در رقابت‌های دو نفره رولان گروس ۲۰۱۴ را در کارنامه خود دارد اعلام کرده است که حدود ۳ سال پیش مجبور شده در خانه جانگ گائولی با او رابطه جنسی داشته باشد. این پست پنگ شوای بسرعت از شبکه های اجتماعی چین حذف شد. جستجوی نام او و جانگ گائولی در پلتفرم چینی ویبو (Weibo) و همچنین جستجوگر بایدو (Baidu) در حال حاضر نتیجه ندارد و مسئولان کنترل بر فضای مجازی چین آن را فیلتر کرده‌اند.

شوای اما در مورد رابطه سه سال پیش در شبکه های اجتماعی نوشته که در ابتدا خیلی ترسیده بوده. ابتدا درخواست را رد می کند در حالیکه گریه اش بند نمی آمده…. و در حالیکه اشک می ریخته و بدنش می لرزیده مجبور می شود به رابطه جنسی تن درهد. پنگ شوای ادعا کرده که حتی همسر جانگ گوئلی هم در جریان بوده و بیرون از اتاق مواظب بوده است. پنگ شوای می گوید بعد از این ماجرا او «معشوقه» این سیاستمدار سابق بوده و رابطه آنها تنها هفته گذشته و در پی یک مشاجره بهم خورده است. این تنیس باز گفته هیچ مدرکی برای اثبات ادعای خود ندارد.

درس استکبارستیزی وارد کتاب های درسی می شود
علی مطهری: تسخیر سفارت آمریکا به دستور شوروی بود

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!