بازجویی از یک مقام ارشد سپاه پاسداران توسط موساد در ایران

1
520

یک مقام ارشد دیگر سپاه پاسداران به نام یدالله خدمتی، در ایران مورد بازجویی ماموران موساد قرار گرفته و در این بازجویی چند ساعته اطلاعاتی درباره انتقال سلاح به سوریه، عراق، لبنان و یمن داده است.

او در ویدیویی که از این بازجویی ضبط شده، با تایید نقش خود در آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران و ارتباط با علی‌اصغر نوروزی فرمانده این بخش، از فعالیت‌هایش در ارسال سلاح به گروه‌های نیابتی رژیم اسلامی حاکم بر ایران ابراز پشیمانی کرده و از همکارانش خواسته دست به چنین اقدام‌هایی نزنند.

نفر اول سمت راست

خدمتی معاون علی‌اصغر نوروزی فرمانده آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران است. آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران و دیگر واحدهای نظامی که پیش از این معاونت تدارکات و لجستیک نام داشتند، مسئول برآورد و تهیه تجهیزات و دیگر نیازهای نیروهای این نهاد از جمله مواد غذایی، لباس و تاسیسات است.

خدمتی پس از بازجویی و دادن اطلاعات درباره نقش خود در ارسال سلاح، از سوی کسانی که او را در اختیار گرفته‌ بودند به صورت سالم رها می‌شود و به خانه‌اش بازمی‌گردد.

بعد از عملیات بازجویی از این عضو بلند‌پایه سپاه پاسداران، صدا و سیما در گزارشی بدون اشاره به هویت فرد بازجویی‌شده، از ربایش از او خبر داد.

برنامه رژیم اسلامی حاکم بر ایران برای دور زدن تحریم ها با ارز دیجیتال و تجارت با چین و روسیه
حمله موشکی اسرائیل به دمشق، «کارخانه موشک سازی سپاه پاسداران» را نابود کرد

1 نظر

  1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همه مخالفان رژیم جمهوری اسلامی و بویژه دو کشور آمریکا و اسرائیل باید بدانند که رژیم ایران اولین بمب اتمی را ساخته و در صدد ساخت کلاهک های هسته ای دوم سوم و بیشتراست و به طور حتم کشوری که توسط بمب اتمی ساخت ایران ویران می شود کشور اسرائیل و تل آویو خواهد بود زمان ان رسیده که ارتش اسرائیل هر چه سریعتر تاسیسات اتمی ایران را نابود کند و در غیر اینصورت اسرائیل با خاک یکسان خواهد شد و به قول خامنه ای ۲۵ سال آینده را نخواهد دید بقا و ادامه حکومت جمهوری اسلامی هم برای اسرائیل و هم برای جهان خطرناک است و این رژیم باید هر چه زودتر سرنگون شود

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید