معرفی هفت تروریست رژیم اسلامی حاکم بر ایران به دستگاه قضایی ترکیه

1
33

رسانه‌های ترکیه گزارش دادند هفت نفر از گروه هشت نفره وابسته به نیروهای امنیتی رژیم اسلامی حاکم بر ایران که به اتهام تلاش برای ترور اسرائیلی‌ها در ترکیه بازداشت شده بودند، به دادسرا معرفی شدند.

رسانه‌های ترکیه اعلام کردند این هفت متهم صبح روز پنج‌شنبه (نهم تیر) با تدابیر شدید امنیتی به دادسرا معرفی شدند.

بازجویی از این هشت مظنون که در حین تدارک یک اقدام خرابکارانه برای نیروهای امنیتی و اطلاعاتی رژیم اسلامی حاکم بر ایران به دام افتاده بودند، به پایان رسیده است.

این افراد در حمله روز پنج‌شنبه (۲۵ خرداد) نیروهای امنیتی ترکیه به برخی از خانه‌ها و هتلی در محله بی‌اوغلو در شهر استانبول دستگیر شده بودند.

رسانه‌های ترکیه گزارش دادند اسلحه‌هایی که احتمالا قرار بوده در این طرح ترور از آنها استفاده شود، در عملیات مشترک نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ترکیه کشف و ضبط شده‌اند.

روایت سوری‌های بازداشت شده توسط نیروی قدس سپاه پاسداران و حزب الله لبنان
مداح حکومتی به ضرب گلوله مردم آزادیخواه در کرج کشته شد

1 نظر

  1. با سلام و خسته نباشید خدمت شما رژیم ایران با راه‌اندازی دومین آبشار سانتریفوژهای نسل ششم پیشرفته آی‌آر-۶ در سایت فردو و غنی سازی بیشتر از حد مجاز در حال ساخت بمب اتمی برای نابودی و محو اسرائیل از روی نقشه جهان است و اسرائیل نباید نسبت به این موضوع سکوت کند و باید برای براندازی و سرنگونی این حکومت ۴۳ ساله در ایران اقداماتی جدی انجام دهد و این رژیم را برای همیشه سرنگون کند این رژیم قصد ویرانی و نابودی ایران و جهان را دارد و برای براندازی این رژیم مردم ایران توانایی کامل را ندارند و ارتش اسرائیل باید با قدرت به ایران حمله کند و بعد از نابودی کامل تاسیسات هسته ای ایران این رژیم را سرنگون کند به امید نابودی رژیم فاسد و غارتگر جمهوری اسلامی و رهبر آن علی خامنه ای جنایتکار

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!