مادر نیکا شاکرمی: دخترم در تجمعات حضور داشت و کشته شد

0
487

نسرین شاکرمی، مادر نیکا شاکرمی نوجوان ۱۶ ساله‌ای که در انقلاب ایران کشته شد، در گفت‌وگویی با روزنامه اعتماد با رد روایت‌های رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران و همچنین گزارش پخش شده توسط صدا و سیمای رژیم تأکید کرد فرزندش در تجمعات اعتراضی ۲۹ شهریور در بلوار کشاورز تهران حضور داشته و “همانجا نیز کشته شده است.”

او گفت: «بارها با نیکا تماس تلفنی داشتم، این مدارک و اسناد وجود دارد. البته زمانی که با نیکا صحبت می‌کردم برای اینکه نگران نشوم به من دلداری می‌داد و سعی می‌کرد اطلاعات کمی بدهد، اما بعد از اصرار فراوان به من می‌گفت که در فلان منطقه در تجمعات حضور دارد.»

به گفته مادر نیکا به هنگام تماس “سر و صداهای پیرامونی حاکی از حضور نیکا در تجمعات بود. سر و صداهایی که نشان می‌داد مأموران به سمت بچه‌ها آمده‌اند و آنها فرار می‌کنند.”

نسرین شاکرمی در این مصاحبه عنوان کرده تصاویری که در فیلم صدا و سیما نشان داده شده “مربوط به نیکا نیست”. او خواستار بررسی “ابهامات پرونده” شده و گفت: «می‌خواهم کسانی که مسئول این حادثه تلخ هستند، مسئولیت خود را بپذیرند. وی گفت خواهر و برادرش تحت فشار و با تهدید به اعتراف اجباری وادار شده‌اند.

خانم شاکرمی تاکید کرد ماموران برادرش را با تهدید فرزند چهار ساله‌اش مجبور کرده‌اند اعتراف کند.

وزیر امور خارجه آلمان: رژیم اسلامی حاکم بر ایران در «سمت غلط» تاریخ ایستاده است
آغاز اعتصابات صنایع نفت و پتروشیمی: «امسال سال خونه، سیدعلی سرنگونه»

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!