جنگ مافیایی خانواده های رژیم؛ حسن روحانی اتهامات در پرونده دزدی فولاد مبارکه را تکذیب کرد

1
74

با توجه به انتشار گزارش ۳۰۰ صفحه‌ای دزدی فولاد مبارکه توسط مجلس رژیم، که متهمان اصلی را حسن روحانی و کابینه اش معرفی شده اند، روابط عمومی دفتر وی، اتهام مخالفت حسن روحانی با برکناری مدیرعامل وقت شرکت فولاد مبارکه را تکذیب کرد.

امیر فخرآور سال گذشته پس از انتخابات ریاست جمهوری رژیم، پیش بینی کرده بود که تیم ابراهیم رئیسی از سایر خانواده های مافیایی رژیم انتقام خواهد گرفت تا آنها را برای همیشه از سهم خواهی قدرت، کنار بگذارد.

در اطلاعیه روابط عمومی دفتر حسن روحانی آمده است: «ادعای مخالفت رئیس‌جمهور سابق با برکناری مدیرعامل وقت شرکت فولاد مبارکه که متاسفانه از سوی خبرگزاری دولت منتشر شده، کذب محض است. اساسا هیچ دستوری مبنی بر عزل یا نصب مدیرعامل شرکت‌های اقتصادی و یا مخالفت و موافقت با آن از سوی رئیس‌جمهور سابق و یا دفتر ریاست‌جمهوری صادر یا اعلام نشده است. دفتر رئیس‌جمهور سابق حق شکایت را برای خود در واکنش به این ادعای کذب محفوظ می‌دارد. ادعاهای کذب و اتهام‌زنی‌ها علیه مسئولان سابق دولتی، درحالی است که رئیس کمیته تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان پیش‌نویس گزارش منتشرشده در فضای مجازی را تائید نکرده و آن را قابل استناد ندانسته است.»

رئیس پلیس راهور: سال گذشته ۶هزار و پانصد میلیارد تومان جرایم رانندگی به خزانه دولت واریز کردیم
نخست وزیر اسرائیل: توافق بدی روی میز است که سالی ۱۰۰ میلیارد دلار به رژیم حاکم بر ایران می‌دهد

1 نظر

  1. دوست گرامی ، هموطن محترم ، هم زبان دوست داشتنی ، برادر من یا خواهر مادر عزیز یا هر کی که هی غلط رو پشت غلط ۱ و باعث شدی تعداد زیادی به اشتباه بیفتن که این حتی تو گزارش تصویری مجتبی هم دیده شد ، بابا به خود انیشتین قسم عدد ۳۰۰ نیست به اعتقادات قسم میدمت عقلتو استفاده کنی ، بابا ۱۲۰۰ تا پرونده فقط تشکیل شده ، بعد هی میگی گزارش ۳۰۰ صفحه ، اون عدد ۳۰۰ هزار صفحس نه ۳۰۰ تا ، اگه انسان با شرفی هستی با اطلاع رسانی این اشتباهو تصحیح کن. اگرم تصحیح نکردی که َفرقی با خامنه ایی نداری. منو متعجب کن لطفا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!