علی کریمی در پاسخ به آخوند هتاک: بی‌شرف تو دوزاری هستی که به اسم اسلام هر زر مفتی میزنی

1
103

علی کریمی در پاسخ به اظهارات وقیحانه حامدرضا معاونیان که او را “بی‌شرف، احمق ‌و نادان” عنوان کرده بود، نوشت: “بی‌شرف تو دوزاری هستی که به اسم اسلام هر زر مفتی می‌زنی، در پایان هم جربزه این را نداری که کامنت‌ها و تگ‌ها را باز بگذاری تا مردم نظر بدهند؟ ولی من کامنت‌ها را باز می‌گذارم تا مردم نظر خود را در مورد من و تو بدهند!”

وی همچنین در حساب توییتر خود نوشت: ‏بدون شک خیلی‌ها بهتر از من امام حسین را می‌شناسند، اما من اینگونه می‌شناسم که امام حسین مقابل ظلم، زور و آدم بدذات و بددهن هرگز سر خم نکرد. در آخر، باور دارم خدا کسانی که حق‌الناس به گردن دارند را هیچ‌گاه روسفید نمی‌کند.

علی کریمی طی روزهای اخیر با انتشار مطلبی در حساب یکی از شبکه‌های اجتماعی خود نوشته بود: میلیارد‌ها تومان خرج می‌کنیم نذری بدهیم و در پایان، آرزوی شفای بیماری را داریم که به دلیل نداشتن پول درمان می‌میرد.

وی در آخرین مطلب خود هم تاکید کرده است: دردها فراموش می‌شوند، اما حرام‌زاده‌ها نه!

رژیم اسلامی حاکم بر ایران خواهان گرفتن غرامت در صورت خروج آمریکا از برجام است
فرح دیبا: مردم ایران خواهان سلطنت هستند و من آماده بازگشت به ایران هستم

1 نظر

  1. با سلام به محضر پاک شهدای کرملین و شام و روح پر فتوح ابوبکرالبغدادی به عرض میرساند :
    علی اقا کریمی سلطان جادوگرای فوتبال تو قلب ما و استاد بسیار عزیز و زیبا کلام و شیرین سخن وزیبا روی جناب حضرت آقای حجت الاسلام آیت الله العضمی روحانی مبارز و متدین و معتقد به امور دین و شیعه ۱۲ امامی حاج کربلایی مشدی حامد رضا معاونیان (ق.س)(ع.س)(ع)(ره) حسنی حسینی قریشی نه تنها تخم و ابیاض ( جمع بیضه به زبان Ar)سلطان نیستن بلکه کیرز ( جمع مکدر مع الفارق تشبیهی به لسان مع الغیر به ضمیر جمع انگلیسی فارسی ایضا فینگیلیش از مصدر Kiiir) جامعه مسلمان پرور ما هم نیستن . یکی از دوستام اشاره میکنه و اعلام براعت میکنه میکنه از این فتوای من و اعلام خود مختاری نموده و طی یک حرکت حماسی عنقلابی با ارسال نامه ایی به دفتر اون‌عالم جلیل اقدر میفرماید برعکس ملت من معتقدم ایشون فقط کیر من هستن ولا غیر.
    والسلام و علیکیم
    روح الله

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!