سهیلا جلودارزاده: مردم منتظر اجازه از ما برای اعتراض نمی مانند

0
80

سهیلا جلودار زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره این‌که باتوجه به شرایط کشور و کاهش قدرت خرید مردم و مسائل معیشتی کارشناسان هشدار می‌دهند اگر فکر و اقدامی برای وضعیت به وجود آمده نشود با اعتراضات مردمی روبه‌رو خواهیم بود؛ حال دولت در کوتاه‌مدت و در بلندمدت چه اقداماتی برای برون‌رفت از شرایط پیش آمده باید انجام دهد، گفت: باتوجه به شرایط اقتصادی اکثریت مردم، جامعه زیر خط فقر زندگی می‌کنند؛ اما به هرحال منتظر هستند تا مشاهده کنند چه اقداماتی انجام می‌شود.

این نماینده پیشین مجلس رژیم خاطرنشان کرد: طاقت مردم در برابر مشکلات حدی دارد و مردم تا یک جایی می‌توانند طاقت بیاورند و هنگامی که مشاهده کنند چیزی برای از دست دادن ندارند، منتظر نمی‌مانند ما به آنها اجازه دهیم اعتراض کنند یا خیر.

وی تاکید کرد: خوب است دولت هر فرصت و امکاناتی که در اختیار دارد فقط به مردم و رضایت آنان به خاطر رضای خداوند اختصاص دهد و وقت خودش را صرف کارهای تجملی و نمایشی در مقابل کشورهای دیگر یا بازی‌های سیاسی نکند و امروز دیگر فقط و فقط تمام وقت خود را برای خدمت به مردم اختصاص دهد.

جلودارزاده یادآور شد: این مردم یک ملت واحد هستند، مردم ما مثل مردم کشورهای دیگری نیستند که هنگامی که شرایط سخت می‌شود فرار کنند، آنها می‌مانند استقامت می‌کنند و به تغییر و اصلاح فکر می‌کنند.

وی ادامه داد: نخستین بار نیست که شرایط سختی برای جامعه ایران پیش آمده است، در طول تاریخ کشور و مردم ما همیشه مورد هجمه و محاصره بوده؛ چه از نظر داخلی و یا از نظر خارجی همیشه حملات و هجمه‌هایی بوده است اما ملت ایران به خوبی در مقابل آنان ایستادند و در طول تاریخ از پَس خودشان برآمدند و مطمئناً اگر مشکلی پیش بیاید باز هم به همین شکل خواهد شد و این بخشی از تقدیر این سرزمین است و هیچ‌گاه از بین نمی‌رود نابود نخواهد شد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: من معتقدم نباید بیخیال باشیم و فکر نکنیم مردم اعتراض نخواهند کرد چراکه اگر به تاریخ یک نگاهی بیندازیم خواهیم دید یک جاهایی هم اعتراض داشتند بنابراین باید وظیفه خودمان را به عنوان یک نهاد حاکمیتی به خوبی انجام دهیم تا مردم دچار مشکل نشوند.

منابع بودجه رژیم برای سال جاری تمام شد
ری شهری: دوران کنونی سخت ترین دوران تاریخ برای جمهوری اسلامی است

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!