دادستان فاسد منهتن به دنبال دستگیری پرزیدنت ترامپ

0
228

پرزیدنت ترامپ روز شنبه با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی «تروث» گفت روز سه شنبه بازداشت خواهد شد. وی نوشته که این اطلاعات از دفتر دادستان ناحیه منهتن (الوین براگ) درز کرده است. پرزیدنت ترامپ از حامیانش خواسته به این موضوع اعتراض کنند و « کشور را پس بگیرند!»

پرزیدنت ترامپ نوشت: «ملت ما اکنون جهان سوم و در حال مرگ است. رویای آمریکایی مرده! آنارشیست های چپ رادیکال، انتخابات ریاست جمهوری ما را دزدیده اند و با آن، قلب کشور ما را نیز به سرقت برده اند. میهن پرستان آمریکائی مانند حیوانات در اسارت دستگیر و نگهداری می شوند، در حالی که جنایتکاران و اراذل چپ اجازه دارند در خیابان ها پرسه بزنند، بدون قصاص بکشند و بسوزانند. میلیون ها نفر از طریق مرزهای باز ما، بسیاری از زندان ها و موسسات روانی، در حال ورود به کشور هستند. جنایت و تورم در حال نابودی روش زندگی ماست».

پرزیدنت ترامپ در ادامه نوشت: «‏اکنون اعمال غیرقانونی از دادستان فاسد و سیاسی منهتن، که توسط جورج سوروس، تحت حمایت مالی قرار دارد، بر اساس یک افسانه قدیمی، تلاش دارد تا کاندیدای پیشرو جمهوری خواه و رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا را دستگیر کند. اعتراض کنید و سرزمین مان را پس بگیرید».

طبق این پرونده، پرزیدنت ترامپ پیش از رسیدن به مقام ریاست جمهوری با یک بازیگر سابق فیلم‌های بزرگسالان رابطه داشته و در ازای سکوت به او پول داده است.

امیر فخرآور: شمخانی به نمایندگی از خامنه‌ای سه جزیره ایرانی را به نام امارات زد
ماسک: بازداشت ترامپ، ریاست جمهوری مجدد وی را تضمین می‌کند

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!