نتانیاهو: مقابله با رژیم حاکم بر ایران را متوقف نمی‌کنیم

0
73

نخست وزیر اسراییل، بنیامین نتانیاهو در آغاز جلسه دولت در خصوص رژیم اسلامی حاکم بر ایران گفت: «تلاشهای ما در مقابل رژیم ایران بخاطر دلیل ساده ای متوقف نمی شوند؛ زیرا اعمال خشونت بار آن رژیم متوقف نمیشوند. هفته پیش این رژیم به یک نفتکش در خلیج فارس حمله کرده و به آزادی کشتیرانی بین الملل صدمه زده است. دیروز رژیم حاکم بر ایران به یک پادگان آمریکا در سوریه نیز حمله کرده. رژیم اسلامی به فرستادن سلاح مرگبار که هزاران شهروند بیگناه را، دور از مرزهایش میکشد، ادامه میدهد. رژیم حاکم بر ایران سعی بی وقفه ای برای صدمه به کشور اسراییل و شهروندانش در نقاط مختلف دنیا دارد. اما این حملات دستان ما را سست نمیکنند».

وی در ادامه افزود: «ما به این رژیم اجازه دستیابی به سلاح هسته ای یا تثبیت موقعیت در مرز شمالی مان نمیدهیم. هر کاری برای دفاع از مردممان میکنیم و خواهیم کرد، و در مقابل حملات، به شدت پاسخ میدهیم».

در ادامه نتانیاهو تاکید کرد؛ «رژیم حاکم بر ایران نه فقط میخواهد به ما صدمه جانی بزند، بلکه قصد دارد به روحیه ملی ما نیز چنگ بیندازد. آنها قصد ایجاد تزلزل در اتحاد ملت ما را دارند. سخنانی از جانب حزب الله که نوچه رژیم حاکم بر ایران در لبنان است را شنیده ام. سخنان نصرالله را در مورد تظاهرات بر ضد دولت اسراییل شنیدم که با شادی میگفت: جنگ داخلی در اسراییل نزدیک است.

من نیز به نصرالله میگویم: ابدا روی جنگ داخلی ما حساب نکن، چون به وقوع نخواهد پیوست، زیرا که ما برادران واقعی یکدیگر هستیم. این امر تحقق نمی یابد چون نصرالله نمی فهمد که ما در کشور دموکراتیک زندگی میکنیم. جنگ داخلی اتفاق نمی افتد چون ما همیشه بیاد داریم که شانه به شانه کنار یکدیگر برای دفاع و ساختن کشورمان جنگیده ایم».

نایاک خواستار براندازی رژیم اسلامی حاکم بر ایران نیست
دادستان کل رژیم: مسمومیت‌های سریالی دانش آموزان در قم احتمالا عمدی است

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!