سیاستمدار مشهور عراقی: اسناد لواط کار بودن علی خامنه ای از ۱۷ سالگی در دست می باشد

7
534

بعد از خرج میلیاردها دلار سرمایه مردم ایران در عراق، این روزها خامنه ای به سوژه خنده و سرگرمی دنیای عرب تبدیل شده است. هشتک ⁧#خامنئی_الفرخ⁩ توسط فائق شیخ على، نماینده پارلمان عراق از جناح مقتدی صدر در توییتر مطرح شد و اکنون به ترند در جهان عرب تبدیل شده است.

.

فائق شیخ على سیاستمدار نامدار و محبوب عراقى در توئیتى جنجالى چنین نوشته است: در سال ١٩۵۶ میلادى خامنه اى زمانى که تنها ١٧ سال داشت به مدرسه الیزدى شهر نجف آمد.. جوانان زیادى با وى لواط میکردند بطورى که همه ازین موضوع آگاهى پیدا کردند (بوى گندش بلند شد) به همین دلیل آقا بزرگ طهرانى (از علماى بزرگ شیعه) نامه اى به آیت الله مرعشى نجفى در ایران نوشت و از وى خواست از پدر خامنه اى (جواد خامنه اى) بخواهد که پسرش را از نجف خارج کند چون آبروى ما را برده است!

فرمانده ارتش آمریکا: ایران در آستانه ساخت بمب اتم، آماده حمله به ایران هستیم
نماینده خامنه ای در اصفهان: ادامه تجمع آب برای ضدانقلاب فرصت فراهم می‌کند و نباید ادامه پیدا کند

7 نظرات

 1. خوشبختانه و یا متاسفانه سیستم جهان آفرینش دارای نظم و قوانین دقیقی است که نتیجه اعمال و نیات ما را بدون استثنا به خود ما باز میگرداند. خرابه ای بجا مانده از عصر قاجار که هیچ شباهتی به کشور نداشت ، فقر و انواع بیماریهای عفونی و انحرافات اخلاقی از یک سو و از سوی دیگر هرج مرج و نا امنی ، سیستم ملوک الطوایفی که هرگوشه از کشور تحت حکومت یکی از اشرار و گردن کلفت های وابسته به خارج بود توسط مردی شجاع و میهن پرست ظرف کوتاهترین زمان با اتکا به امکانات محدود تبدیل به کشوری استثنایی در منطقه ، سیستماتیک دارای ارتش و بهداری و انواع سازمانهای به روز برای خدمت به مردم میشود و بهداشت و درمان و مدرنیته شکل میگیرد و بعد از او پسرش علاوه بر خدمات پدر کشور را به حد ممالک پیشرفته و مرفه و سعادتمند در آستانه تمدن بزرگ میرساند .
  اما شوربختانه ملت ایران ثابت کردند که شانس در خانه همه ملت های دنیا را یک بار میزند اما این خود آن ملت هستند که با رشد اجتماعی و شعور سیاسی و خرد و همت جمعی فرصت و شانس خود را تشخیص داده و با همه وجود آن را به آغوش گرفته و حفظ میکنند نه اینکه با دست خودشان خاکی را که توطئه گران بیگانه آماده کرده اند بسر بگیرند و خود را قربانی باورهای خرافی و اطاعت بی چون و چرا از شیادان و فرصت طلبان ارتجاع دینی نمایند .
  ملت ما چهل و چهار سال پیش نشان دادند که لیاقت شان امثال همین آخوند مفعول و فاسد بی کفایت و بیسواد است که سرنوشت کشور و ملت را فدای عقده های شخصی و هوا و هوس های خود میکند نه یک جنتلمن واقعی چون محمد رضا شاه پهلوی که عاشق میهن و ملتش بود و به تائید خودشان سرشناس ترین و والا مقام ترین رهبران جهان و انسانهای برجسته دوستی و ارتباط نزدیک با ایشان را برای خودشان مایه مباهات و افتخار میدانستند . بواقع وجود ایشان برای ایرانیان دست کم صد سال جلوتر از ظرفیت و لیاقت شان بود و هنوز در حد تسلط خمینی جلاد و عقده ای و خامنه ای بوالهوس با انحراف جنسی بودیم .

  • همه پادشاهان در چند هزارساله گذشته باجنگ و فائق آمدن بر دیگر رقبا در ایران به پادشاهی رسیده اند بجز دو شخص پهلوی که توسط اجانب در ایران صاحب قدرت شده و توسط همان اجانب خلع شدن. دیکتلتوری محکوم به فناست هرچند شما بخواهید جلوه زیباییاز آن به نمایش بگذارید.

   • خداروشکر که از دیکتاتوری پهلوی ها آزاد شدید و به حکومت مردمی و دموکراتیک و پیشرفته آخوندی رسیدید و ملت در سایه خامنه ای الفرخ از تمام امتیازات یک کشور آزاد با اقتصاد شکوفا و فراوانی و خیر و برکت و اعتبار و آبروی جهانی و آزادی بیان و عمل برخوردارند.
    همه خوابیده هارا میشه بیدار کرد الا شماها که برای مختصرنان بظاهر مجانی خودتونو بخواب زدید

   • الان در متن بالا صحبت از کونی بودن امامتان مطرح می باشد،در این مورد حرفی برای گفتن دارید یا مانند همیشه موضوع را به سمت دیگری می برید

   • اگر خفه شوید و لالمونی بگیرید خیلی بهتره، روح رضا شاه شاد که خرابه ای تحویل گرفت و یه مملکت مترقی تحویل داد

 2. روحشون شاد بزرگمردان پهلوی…حقیقتا صد سال از مردم ایران جلو تر بودن
  بقول یکی از شعرای عزیز که شعری در وصف حمله ی اسکندر گفتن:
  گر مسلط گشته ای بر حال ما
  خود تو باشی حاصل اعمال ما
  ما همه دزدیم و کس را باک نیست
  بین ما مردم یکی هم پاک نیست
  حیف باشد ادمی پاک و نجیب
  تا شود حاکم به جمعی نانجیب
  هرگروه را رهبرانی چون خود است
  حال فهمیدی غرورت بیخود است?

  دوستان بهتر از من میدونن این شعر خیلی بلنده،،،من فقط چند بیتی که به حال و روز امروز ایران میخوره رو اوردم

  • درود بر شما ، عجب شعر پر مایه و زیبایی است . حقیقتا باعث حیرت است که وقتی فرهنگ ما اینچنین غنی و شامل اندرزها و تجربیات مختلف اجتماعی ، ادبی ، هنری وسیاسی است چرا باید هنوز اندر خم یک کوچه باشیم ؟!
   نهایتا در کمال تاسف باید گفت که شاید پاسخ این سوال در خود این شعر بصورت مستدل نهفته.
   با سپاس مجدد از شما هم میهن گرامی

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!