ارگان رسمی دولت رییسی اقدام روسیه علیه جزایر سه گانه را ماست مالی کرد؛ «تنها یک بند از بیانیه است»

0
90

روزنامه ایران روزنامه رسمی دولت رویشی نوشت: بندی از بیانیه پایانی نشست مجمع همکاری کشورهای عربی و روسیه که به پیشنهاد امارات ارائه شده بود، بار دیگر جریان غربگرای داخلی را علیه همکاری‌های راهبردی میان ایران و روسیه فعال کرد.

در حالی که مسأله جزایر سه‌گانه ایرانی تنها بندی از بیانیه نشست بررسی راه‌های تقویت همکاری کشورهای عربی و روسیه بود، رسانه‌های ضدانقلاب از جمله ایران‌اینترنشنال به دنبال القای این بودند که «جزایر سه‌گانه ایرانی» موضوع اصلی نشست اخیر مراکش بوده است!

جریان غربگرای داخلی نیز همسو با رسانه‌های بیگانه تلاش کردند از کل این اتفاق و سانسور کردن متهم ردیف اول این زیاده‌خواهی -یعنی امارات- ضمن تحریک افکار عمومی، روابط راهبردی ایران و روسیه بویژه در حوزه خنثی‌سازی تحریم‌ها را زیر سؤال ببرند.

تحریم‌هایی که در طول دوران حاکمیت غربگراها بر کشور، نه تنها در مذاکره با امریکا لغو نشد بلکه شمار آن نیز به بیش از دو برابر رسید.

با این حال شیطنت جریان رسانه‌ای ضدایرانی باعث شد برخی چهره‌های سیاسی و… در راستای تکمیل پروژه غربگرایان، اصل روابط ضدتحریمی تهران-مسکو را مورد انتقاد و تخریب قرار دهند. پیش از این نیز در ابتدای امسال همین پروژه رسانه‌ای از سوی غربگرایان داخلی تکرار شده بود.

روسیه، ایالات متحده را به قطع روابط دیپلماتیک تهدید کرد
پایان «شش ماه محکومیت» یک معلم به شرکت اجباری در نماز جمعه

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!