سردار سپاه محمد کاظمی، جانشین طائب و طراح ترور فخرآور و روح الله زم

0
125

پس از انتصاب سردار سرتیپ پاسدار «محمد کاظمی» به فرماندهی اطلاعات سپاه پاسداران به جای حسین طائب، مقاله ای که جاویدنام روح الله زم در بهمن ماه ۹۶ در وب سایت و کانال آمدنیوز به طور اختصاصی منتشر کرد، قابل بررسی مجدد می‌باشد. متن کامل این مقاله در ادامه آمده؛

روز ۱۷ بهمن‌ماه، «آمدنیوز» طی گزارشی از انتقال سردار «احمد حق‌طلب» به سازمان اطلاعات سپاه خبر داد و نوشت: «احمد حق‌طلب» به معاونت حسین طائب در سازمان اطلاعات سپاه منصوب شده است. اما «احمد حق‌طلب» در سازمان اطلاعات سپاه (ساس) از چه کسی دستور می‌گیرد؟ آیا حق‌طلب به تنهایی می‌تواند یک «عامل» برای پیشبرد اهداف سازمان اطلاعات سپاه باشد؟

پاسخ به این سؤال منفی است. اسنادی از «احمد حق‌طلب» موجود است که اثبات می‌کند وی در زمان تصدی‌اش در سپاه حفاظت فرودگاه‌ها، با افرادی که در سطح گسترده‌ای درون بازی‌های خطرناک اقتصادی در کشور بودند و به رده‌های بالای سپاه و بیت رهبری، «حلقه اتصال» را برقرار می‌کردند، از طریق یک «فرمانده ‌عالی‌رتبه در سایه» متصل بوده و این افراد، وی را برای چنین روزهایی برای گماشتن در پست‌های حساس امنیتی در «آب نمک» خوابانده بودند.

«سردار در سایه‌ها»ی سپاه پاسداران کیست؟

سردار سرتیپ پاسدار «محمد کاظمی»، رئیس سازمان مخوف حفاظت اطلاعات سپاه (ساحفاسا) «سردار در سایه‌ها»ی سپاه پاسداران است. این فرد با درایت و برنامه‌ریزی، خود را پشت تصاویر سردار «محمدحسن کاظمی» جانشین «سپاه حفاظت» پنهان کرده است، تا جایی‌که خبرگزاری‌های نزدیک به سپاه هم، «محمدحسن کاظمی» را که عاشق مصاحبه و عکس‌های رنگین است، تعمدا به عنوان «رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه» معرفی کرده‌اند تا پوشش امنی برای فعالیت‌های «محمد کاظمی» ایجاد کرده باشند.

سرتیپ «محمد کاظمی» رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران (ساحفاسا) چهره‌ای بسیار کلیدی در کشور است که تا به حال در هیچ رسانه‌ای از او خبری منتشر نشده است. وی مرد شماره یک سپاه پاسداران است و شخص «محمدعلی جعفری» فرمانده این نهاد نظامی، بدون اطلاع او دست به هیچ اقدامی نمی‌زند.

تمامی پروژه‌های مهم و سری سپاه پاسداران، ماموریت‌های برون مرزی، ترورهای برون مرزی، خریدهای محرمانه، عزل و نصب فرماندهان و جابجایی هر فرد کلیدی در سپاه، با نظر مستقیم این فرد انجام‌ می‌شود.

ارتباطات وی در دفتر بازرسی ویژه رهبری و دفتر پیگیری ویژه نظامی علی خامنه‌ای بسیار گسترده است و مسئولین این دفتر حتی «محمد محمدی گلپایگانی» رئیس دفتر رهبر جمهوری اسلامی یا «وحید حقانیان» که شخصا مسئولیت‌های کلیدی بیت را بر عهده دارند، بدون جلب نظر سرتیپ «محمد کاظمی» هیچ اقدامی را انجام نمی‌دهند.

از جمله طراحی‌های سرتیپ «محمد کاظمی» رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، «طرح اسطوره‌سازی از قاسم سلیمانی» و «انتشار شایعات جایگزینی وی با محمدعلی جعفری» بوده است.

گزارشات متعدد ارسالی به «آمدنیوز» نشان می‌دهد که واحدی ویژه تحت عنوان «نظارت بر امور سرداران و مسئولین سپاه» خصوصا «محمدعلی جعفری» فرمانده این نیرو در سپاه پاسداران ایجاد شده که این واحد مستقیما زیر نظر سرتیپ «محمد کاظمی» رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه فعالیت می‌کند.

یکی از علاقه‌مندی‌های این «سردار در سایه»ها، انجام عملیات برون مرزی با هدف ارتباط‌گیری، شناسایی و ربایش/ ترور عوامل مرتبط با کشور اسراییل (موساد) و آمریکا (CIA) است. پروژه‌ ارتباط با فعالان سیاسی و فرهنگی تحت عنوان جعلی «ارتباط با موساد» پروژه‌ای بود که «ندا امین» وبلاگ‌نویس ایرانی نفوذ داده شده در «تایمز اسراییل» به همراه «پیمان عارف» مخبر سازمان اطلاعات سپاه در نیکوزیای قبرس با «احمدرضا کریمی» (عاشر) در حال انجام آن بودند که در این پروژه خطرناک، چند فعال سیاسی و نظامی در ترکیه تحت عملیات ربایش و ترور قرار گرفتند. این پروژه را سردار «احمد حق‌طلب» و «حسین طائب» از سوی «محمد کاظمی» راهبری می‌کردند که با افشای این طرح در «آمدنیوز»، ضربه سختی به سازمان اطلاعات سپاه پاسداران وارد شد و اجرای آن پس از پنج‌سال عملیات موفقیت‌آمیز، متوقف گردید.

بنا به گزارش یکی از پرسنل کادر دفتر حوزه ریاست «محمد کاظمی»، این «سردار در سایه»‌ها تیم حفاظتی بسیار قوی دارد و در طول بیش از چهار سال فعالیت خود در سازمان حفاظت اطلاعات سپاه (ساحفاسا)، اقتدار ویژه‌ای از خود به جای گذارده است.

بر اساس این گزارش، سرتیپ «محمد کاظمی» سردار در سایه‌های سپاه پاسداران، طی روزهای اخیر شخصا در مورد افشاگری‌های «آمدنیوز» با سردار «احمد حق‌طلب» غلام حلقه به گوش خود در سازمان اطلاعات سپاه جلسات متعددی را برگزار کرده و با دستور وی، واحدهای عملیات برون مرزی را برای اجرای طرح ترور یا ربایش مخالفین و سر شاخه‌های افشاگر از جمله «روح‌الله زم» فعال کرده است.

«کاظمی» هم‌چنین طرح‌ریزی عملیات ربایش «آرش شعاع شرق» خبرنگار آزاد در ترکیه، ترور دکتر «ناصر کرمی» فعال محیط زیست در نروژ، ترور «امیر عباس فخرآور» به دلیل برخی ارتباطات در کنگره آمریکا، تخلیه‌ی اطلاعاتی و ترور «سیدمجتبی واحدی» مشاور پیشین مهدی کروبی در آمریکا، ترور یا ربایش «سیدمحمد حسینی» مجری سابق تلویزیون حکومتی ایران در آمریکا، تخلیه‌ی اطلاعاتی و ترور «علیرضا نوری زاده» مدیر تلویزیون ایران فردا، ترور تعدادی از پرسنل نظامی خارج شده از ایران که بیشتر در ترکیه، امارات، ارمنستان و آذربایجان استقرار دارند، تخلیه‌ی‌اطلاعاتی و ترور «محسن سازگارا» فعال رسانه‌ای مقیم آمریکا، ترور یا ربایش سرگرد خلبان احمدرضا خسروی در خارج از ایران و … را در دستور کار معاونت عملیات سازمان اطلاعات سپاه و سردار «احمد حق‌طلب» قرار داده است.

منبع : کانال تلگرامی صدای مردم/ آمدنیوز

دادگاه عالی آمریکا قانون ایالت نیویورک برای محدودیت حمل سلاح گرم را لغو کرد
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران: جوانان، شهدای جنگ را نمی‌شناسند، اما هنرپیشگان خارجی را می‌شناسند

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!